top of page
 • Zdjęcie autoraRobert Kulma

Co musisz wiedzieć o Wodzirejach z Krakowa?

Skoro już czytasz te słowa, to z pewnością odwiedziłeś, odwiedziłaś naszą stronę. Można zatem powiedzieć, że już się znamy - tak troszeczkę. No to teraz poznajmy się nieco lepiej.


Przedstawię Ci 10 faktów, które musisz wiedzieć o Wodzirejach z Krakowa, a kiedy już poznamy się lepiej i dowiesz się kim jesteśmy, wtedy i my chętnie poznamy Ciebie. W końcu na tym chyba opiera się dobra współpraca, prawda?

A zatem:

 1. Wodzireje z Krakowa zaczęli pracę pod swoją nazwą w 2013 roku, wtedy w zespole byli Andrzej, Jacek i Piotrek.

 2. Z biegiem lat dołączyli do nas kolejni wodzireje i DJe. Obecnie zespół liczy 6 osób, a poza wymienionymi wcześniej są jeszcze Rafał, Robert i Kuba.

 3. Każdy z naszych wodzirejów ma wykształcenie pedagogiczne.

 4. Choć prowadząc imprezy dogadują się świetnie z ludźmi w każdym wieku :)

 5. Styl prowadzenia wesel zaczerpnęliśmy ze szkoły wodzirejskiej Kazimierza i Józefa Hojnów. Andrzej, Piotrek i Jacek długo z nimi współpracowali.

 6. Za stronę techniczną i muzyczną na imprezie odpowiadają zwykle Jacek, Robert i Kuba. Ich praca choć z pozoru mniej widoczna, jest nie mniej istotna.

 7. Jacek jest naszym mistrzem wymyślania ksywek i różnych powiedzonek. Jest drugim najczęściej cytowanym źródłem w naszym gronie - zaraz po "Kilerze" :)

 8. Wszyscy potrafimy grać na jakimś instrumencie...

 9. ...i podobno śpiewać, ale jak dotąd nigdy nie zweryfikowaliśmy tego wspólnie. (Stan na początek roku 2023)

 10. Stworzyliśmy nasze motto z myślą o tym co najważniejsze na każdym weselu zarówno dla Pary Młodej jak i bawiących się gości. Dlatego za każdym razem "Tworzymy niezapomniane chwile"

Czy coś Cię zaskoczyło? Możesz nam o tym napisać, tym bardziej, że i my chętnie lepiej poznamy Ciebie.


Bez względu na to, czy jesteś tutaj, bo szukasz DJ-a czy Wodzireja na swoje wesele, a może po prostu z czystej ciekawości i bez większych planów. Chętnie się poznamy, a z pewnością kiedyś zobaczymy się na jednej z imprez.


A tutaj, będziemy się dzielić tym co robimy, może nawet czasem udzielimy jakiejś rady lub po prostu pokażemy w czym jesteśmy dobrzy.


Dlatego już teraz zapraszamy, jeśli chcesz poczytać więcej i zobaczyć jak robimy dobrą robotę. Może również na Twoim weselu?30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page